Našim partnerom ponúkame široké portfólio produktov kvalitné poradenstvo zaujímavé ceny

Našim cieľom je poskytnúť partnerom široký sortiment tých najlepších produktov s kvalitným poradenstvom a podporou. Ku každému partnerovi pristupujeme individuálne pri nastavovaní podmienok spolupráce.

Kto sme

Spoločnosť GAMAPLYN s.r.o. vznikla v roku 1995 pod obchodným názvom Pavol Horňák GAMAPLYN ako obchodná spoločnosť, ktorá sa špecializovala na predaj hutníckeho materiálu, plynových kotlov a tepelnej techniky. Zakladajúci člen a majiteľ Pavol Horňák s vidinou presadenia sa na slovenskom trhu neskôr rozšíril predaj o vodoinštalačný a kúrenársky materiál tak, aby bol konkurencie schopný prichádzajúcim zahraničným gigantom rozkladajúcich sa po celom Slovensku. 

S rozširovaním sortimentu bolo spojené aj rozširovanie skladových priestorov a preto sa v roku 2006 firma presťahovala do vlastných nových reprezentatívnych priestorov vyhovujúcim požiadavkám stále sa rozširujúceho sortimentu a zaujala miesto prvotriedneho regionálneho predajcu.

V roku 2013 zmenila názov a právnu formu na GAMAPLYN s.r.o. V tej dobe už spolupracovala s výrobcami ako Protherm, Vaillant, Quadriga, Stelrad, Campri, Immergas, Železiarne Veselí. Spoluprácu v krátkom období rozšírila o výrobky firiem: Dražice, TATRAMAT,ARISTON, ATTACK, REHAU, COMAP, Bänninger, WATTS, ESBE, OSMA,AQUATEK, GEBERIT, Plast Brno, VALVEX , Honeywell a viacero menších výrobcov a tak sa zaradila medzi TOP regionálnych firiem na Slovenskom trhu.

S týmto všetkým bolo spojené aj rozširovanie predajného týmu a naberanie skúsenosti v oblasti poskytovania služieb a zaškoľovania noviniek v oblasti obnoviteľných zdrojov tepla ako sú solárne panely, rekuperácia a tepelné čerpadlá.

Školeniam, akciám , prezentáciám noviniek, podporovaniu montážnych a servisných firiem sa naša spoločnosť tak isto nevyhýba a každoročne organizujeme množstvo zaujímavých akcií a školení.

S ubiehajúcim časom a so skúsenosťami sme predaj začali zameriavať nielen na montážne a servisné firmy ale aj na predajné firmy, ktorých záujem je tak isto poskytovať nielen zaujímavé ceny, ale aj služby pre svojich klientov vo svojich regiónoch.

Medzi naše najväčšie úspechy patrí úzka spolupráca so spoločnosťou Protherm s.r.o. Skalica. Spolupráca spočíva nielen v predaji , ale i v oblasti servisných služieb. GAMAPLYN patrí k servisným strediskám špecializovaných na predaj náhradných dielov značky PROTHERM a VAILLANT. Týmto významným a dôležitým krokom našej spoločnosti sme tak zákazníkom zabezpečili odborné a kvalifikované poradenstvo v oblasti kotlov značky Protherm a Vaillant a zjednodušili dodávky náhradných dielov pre servisných technikov.

V rokoch 2018 až 2020 sme spoluprácu rozšírili o ďalšie svetové značky ako sú Viessmann, HERZ,Thermal Trend, Tech-Sterowniki, WEISHAUPT a KAN-therm. Každý rok sa snažíme priniesť niečo nové k čomu nám slúžia aj vaše námety ktorých si nesmierne vážime. V príjemnom prostredí Vás rád obslúži náš team s dlhoročnými skúsenosťami a kvalifikáciou.

Tešíme sa na Vašu návštevu!